motoger

Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I
Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I

Sprzedawcy części do Rover Seria 400:

auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
gielda czesci
giełda części
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części warszawa
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
części moto2
części używane poznań
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto części zamienne
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto szrot

Cena Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Rover Seria 400 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Klamki zewnętrzne. Używane części samochodowe z kategorii Karoseria. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-29 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Klamki zewnętrzne do Rover Seria 400 I jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I 2.2 1991 kombi. Tanio Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I 2.2 1991 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i wyprodukowany został w roku 1991. Bryła tego samochodu to kombi i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Rover. Ten model Seria 400 wychodził w różnych wersjach m.in. I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów klamki zewnętrzne . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Rover Seria 400 wersja I. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Rover Seria 400. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Czytałem na forum, że Rover Seria 400 to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover Seria 400 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Rover Seria 400. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po klamki zewnętrzne do Seria 400. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem klamki zewnętrzne. Poszukałem klamki zewnętrzne na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem klamki zewnętrzne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Rover Seria 400. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio klamki zewnętrzne. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Rover Seria 400. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu klamki zewnętrzne w Rover Seria 400. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  klamki zewnętrzne do Rover Seria 400. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio klamki zewnętrzne. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Tam mają dużo klamki zewnętrzne. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Rover Seria 400 na części.  


KONTAKT

tanio Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klamki zewnętrzne Rover Seria 400 I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl